Logo-Knihy na korze
Kníkupectvo
Na Korze

Ako komisár Mrodge stál proti Ultra nechutnému komandu

recenzia | 6. 10. 2023

Ahojte! Volám sa Tobias a chcel by som vám predstaviť knihu Ultra nechutné komando. Napísal ju Branislav Jobus a ilustroval Igor Derevenec. Vydalo ju vydavateľstvo Slovart a má 95 strán. Teraz vám poviem, o čom bola kniha.

 

Komisár Mrodge si užíva svoj fitpobyt v Antarktíde. Chce schudnúť, aby sa mohol prepchať cez mreže klietky krásnej pani mrožice, ktorú väznia v zoo na Slovensku. No, v tom mu zazvoní mobil a zistí, že záhadne mizne piesok z pláže na ostrove Kerkyra v Grécku. Mrodge bude musieť prerušiť fitpobyt, ale sľúbi svojmu trénerovi, že ak poruší diétu, tak priletí naspäť na Antarktídu.

 

Keď príde na ostrov, zistí, že v celom prípade má prsty Ultra nechutné komando. Toto je jeden z najťažších prípadov, ktoré Mrodge riešil, pretože komando to má celé veľmi dobre premyslené. Podarí sa Mrodgemu odhaliť plány Ultra nechutného komanda? A splniť svoju diétu? To si už prečítajte sami.

 

A kde túto knižku kúpite? No predsa v Kníhkupectve na Korze. Táto kniha bola super a hodnotím ju 10/10 a určite si ju prečítajte aj vy. Okrem iného tam bolo aj kopec nádherných ilustrácií.

 

Tobias Briľak, 11 rokov

 

Recenzia vznikla vďaka projektu Knižné štipendium V.