Logo-Knihy na korze
Kníkupectvo
Na Korze

Veľká kniha SUPERSCHOPNOSTÍ

recenzia | 29. 6. 2021

Dobrý deň!

Vitajte pri mojej ďalšej recenzii na knižku. Tentokrát to bude recenzia na knižku menom: VEĽKÁ KNIHA SUPERSCHOPNOSTÍ. Kniha ma zaujala svojim pekným názvom a ilustráciami. Píše sa v nej všetko, čo by ste mali vedieť o schopnostiach. Navyše, v knihe je veľa podstatných mien, takže sa aj čítaním tejto knihy zlepšíte v gramatike.

 

Kniha vás ešte naučí ako sa napríklad nebáť, byť všímavý, ako mať správny humor. Ku knihe by som ešte pridal nejaké superschopnosti, ktoré nie sú také obyčajné. Kniha veľmi pekne vonia, a ak to ešte neviete, mne knihy voňajú. Na knihe nie sú až také ostré rohy, takže podľa mňa je bezpečná a vhodná pre každého. Musím povedať, že ilustrácie sú fakt premakané.

 

Na konci knihy si môžeme aj zaškrtnúť v akej vlastnosti ste sa našli. Ja osobne som sa našiel vo vlastnostiach: HUDBA, ČÍTANIE. Knižku som zhltol za tridsať minút. Celkovo zhodnotím túto knihu:

ILUSTRÁCIE- 10/10

PÍSMO-9/10

LOGIKA KNIHY- 10/10

 

Dúfam, že ste už teraz zvedaví, akú superschopnosť máte vy a bežíte si po knihu do najbližšieho kníhkupectva. Ktorá je teda tá vaša?

 

Do skorého čítania pri ďalšej recenzii.

 

Michael Adam Demčák, 8 rokov

 

Recenzia vznikla vďaka projektu Knižné štipendium II.